Screw-in beam clamp, with hinge
Type TK FL G
|Item no. 1488111
|EAN 4012195407140



Item no. / Type
1488111 / TK FL G
Kırılma yükü
2,8 kN
Flanş kalınlığı min.
0 mm
Flanş kalınlığı maks.
24 mm
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Taşıyıcı tespitleme elemanları, çelik iskelet yapı tarzında çelik taşıyıcıların altında konstrüksiyon yapılmasını sağlayan yapı elemanlarıdır. Taşyıcı tespitleme elemanları için iki seçenek vardır: Biri flanşa çakılabilir, diğer ise flanşa vidalanabilir özelliğindedir. Çakma seçeneğindeki elemanlar, metali kavrayarak sabitlenmektedir. Buna karşın vidalama seçeneğinde vida, taşıyıcı tespitleme elemanındaki flanşı sıkıştırmaktadır.
Technical data
Technical data
| Thread metric | 10 |
|---|---|
| Hinged | evet |
| Hinge, adjustable | evet |
| Kırılma yükü | 2,8 kN |
| Suitable for metric threaded rod | 10 |
| Fastening type | Bolts |
| Connection type/component | Miscellaneous |
| Flanş kalınlığı min. | 0 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 24 mm |
| Boyut | 0-24mm |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
TK FL G
2,8
0
24
1488111
TK FL G
Item no.
1488111
Kırılma yükü
2,8
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
24


