Screw-in beam clamp, with thread
Type FL1-G M8 TG
|Item no. 1488074
|EAN 4012195151036



Item no. / Type
Length
Width
Height
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Taşıyıcı tespitleme elemanları, çelik iskelet yapı tarzında çelik taşıyıcıların altında konstrüksiyon yapılmasını sağlayan yapı elemanlarıdır. Taşyıcı tespitleme elemanları için iki seçenek vardır: Biri flanşa çakılabilir, diğer ise flanşa vidalanabilir özelliğindedir. Çakma seçeneğindeki elemanlar, metali kavrayarak sabitlenmektedir. Buna karşın vidalama seçeneğinde vida, taşıyıcı tespitleme elemanındaki flanşı sıkıştırmaktadır.
Technical data
Dimensions
| Length | 38 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 35 mm |
| Dimension L | 38 mm |
| Dimension B | 19 mm |
| Dimension H | 35 mm |
| Dimension F | 18 mm |
| Ölçü G (mm) | M8 |
Technical data
| Thread metric | 8 |
|---|---|
| Hinged | hayır |
| Hinge, adjustable | hayır |
| Kırılma yükü | 1,2 kN |
| Suitable for metric threaded rod | 8 |
| Max. Tightening torque | 8 Nm |
| Fastening type | Bolts |
| Connection type/component | Vida dişi |
| Flanş kalınlığı min. | 0 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 18 mm |
| Boyut | 0-17mm |
| Material | Cast iron |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Declarations (5)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
FL1-G M8 TG
38
19
35
1,2
0
18
1488074
FL2-G M10 TG
44
21
42
2,5
0
20
1488082
FL3-G M12 TG
58
23,5
54
3,5
0
26
1488090
Length
Width
Height
Kırılma yükü
Flanş kalınlığı maks.
FL1-G M8 TG
Item no.
1488074
Length
38
Width
19
Height
35
Kırılma yükü
1,2
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
18
FL2-G M10 TG
Item no.
1488082
Length
44
Width
21
Height
42
Kırılma yükü
2,5
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
20
FL3-G M12 TG
Item no.
1488090
Length
58
Width
23,5
Height
54
Kırılma yükü
3,5
Flanş kalınlığı min.
0
Flanş kalınlığı maks.
26


