Sprung hinged anchor
Type 450 M4x95 G
|Item no. 3481611
|EAN 4012195442936



Item no. / Type
3481611 / 450 M4x95 G
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Askı tiji, U diski ve altıgen somun ile; aks pirinçtendir.
Technical data
Dimensions
| Length | 90 mm |
|---|
Technical data
| Vida dişi | M4 |
|---|---|
| With washer | evet |
| Kırılma yükü | 0,2 kN |
| Version for | With threaded shaft |
| Minimum boşluk alan derinliği | 35 mm |
| Delik | 14 mm |
| Delik çapı min. | 14 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M4x95mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
450 M4x95 G
3481611
450 M4x95 G
Item no.
3481611

