Sprung hinged anchor
Type 452 M4x70 G
|Item no. 3481778
|EAN 4012195432975



Item no. / Type
3481778 / 452 M4x70 G
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Tavan kancası, U diski ve altıgen somun ile; aks pirinçtendir.
Technical data
Dimensions
| Length | 70 mm |
|---|
Technical data
| Vida dişi | M4 |
|---|---|
| With washer | evet |
| Kırılma yükü | 0,4 kN |
| Version for | With ceiling hook |
| Minimum boşluk alan derinliği | 35 mm |
| Delik | 14 mm |
| Delik çapı min. | 14 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M4x70mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
452 M4x70 G
3481778
452 M4x70 G
Item no.
3481778

