Stand-off bracket A4
Type DBL 50 100 A4
|Item no. 6015630
|EAN 4012196937455



Item no. / Type
Dimension B
Tray fastening
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Stand-off bracket for cable trays and mesh cable trays.
Technical data
Dimensions
| Width | 100 mm |
|---|---|
| Height | 50 mm |
| Dimension A | 160 mm |
| Dimension B | 100 mm |
| Dimension H | 50 mm |
Technical data
| Kafes kablo kanalı için uygun | yes |
|---|---|
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Version for | Wall/ceiling clamp, trapezoidal profile |
| Tray fastening | Screw-on |
| Boyut | B100mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,1437 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension B
Tray fastening
Surface
Material
Item no.
DBL 50 100 A4
100
vidalanabilir
Bright, treated
Stainless steel 1.4571
6015630
DBL 50 200 A4
200
Screw-on
Bright, treated
Stainless steel 1.4571
6015632
DBL 50 300 A4
300
vidalanabilir
Bright, treated
Stainless steel 1.4571
6015633
DBL 50 400 A4
400
Screw-on
Bright, treated
Stainless steel 1.4571
6015634
Dimension B
Tray fastening
DBL 50 100 A4
Item no.
6015630
Dimension B
100
Tray fastening
vidalanabilir
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4571
DBL 50 200 A4
Item no.
6015632
Dimension B
200
Tray fastening
Screw-on
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4571
DBL 50 300 A4
Item no.
6015633
Dimension B
300
Tray fastening
vidalanabilir
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4571
DBL 50 400 A4
Item no.
6015634
Dimension B
400
Tray fastening
Screw-on
Surface
Bright, treated
Material
Stainless steel 1.4571


