Support rail, perforated GTP
Type 2064 GTPL 2M
|Item no. 1115065
|EAN 4012195044352




Item no. / Type
1115065 / 2064 GTPL 2M
Length
2000 mm
Version for
Delikli
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
DIN EN 50035'e uygun G- rayı G32 (daha önce DIN 46277 Kısım 1)
Taşıma rayı genişliği 32 mm
Taşıma rayı genişliği 32 mm
Taşıma rayı genişliği 32 mm.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 32 mm |
| Height | 15 mm |
Technical data
| Material thickness | 1,5 mm |
|---|---|
| Drill hole spacing, centre | 25 mm |
| Version, rails | G rayı |
| Hole shape (ETIM) | Long slot |
| Version for | Delikli |
| Demet | 20 m |
| Boyut | 2000x32x15 |
| Surface | Electrogalvanized, transparently passivated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3353 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Version for
Item no.
2064 GTPL 2M
2000
Delikli
1115065
2064 GTPL 2M
Item no.
1115065
Length
2000
Version for
Delikli


