T piece 60 A4
Type LT 620 R3 A4
|Item no. 6225270
|EAN 4012196444243



Item no. / Type
Width
Yan parça kalınlığı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
T piece, horizontal, with welded rung for all cable ladder types of 60 mm side height.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 60 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile unperforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Type | Exit symmetrical |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 60x200 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 28,6362 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Yan parça kalınlığı
Item no.
LT 620 R3 A4
200
1,5
6225270
LT 630 R3 A4
300
1,5
6225272
LT 640 R3 A4
400
1,5
6225274
LT 650 R3 A4
500
1,5
6225276
LT 660 R3 A4
600
1,5
6225278
Width
LT 620 R3 A4
Item no.
6225270
Width
200
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 630 R3 A4
Item no.
6225272
Width
300
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 640 R3 A4
Item no.
6225274
Width
400
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 650 R3 A4
Item no.
6225276
Width
500
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 660 R3 A4
Item no.
6225278
Width
600
Yan parça kalınlığı
1,5


