Taşıyıcı tespitleme elemanı
Type 328 1
|Item no. 1408011
|EAN 4012195126799



Item no. / Type
Length
Width
Height
Dimension L
Dimension B
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Paslanmayı önleyici kaplamalı vidasız çelik konstrüksiyona montaj elemanı, 1268 SL ve 1268 S/SL tipi profil raylara uygun kilit yayı ile. Kablo hatlarının, U tipi kelepçelerin, aydınlatma askı sistemlerinin vs. montajı sırasında çelik profillere hızlı tespitleme için (komple bir sistem,
2 taşıyıcı kirişe tespitleme elemanından, istenen uzunluktaki bir adet C profil raydan ve 2 koruma başlığından oluşmaktadır).
2 taşıyıcı kirişe tespitleme elemanından, istenen uzunluktaki bir adet C profil raydan ve 2 koruma başlığından oluşmaktadır).
Technical data
Dimensions
| Length | 57 mm |
|---|---|
| Width | 39,5 mm |
| Height | 54,3 mm |
| Dimension L | 57 mm |
| Dimension B | 39,5 mm |
| Dimension H | 54,3 mm |
Technical data
| Hinged | hayır |
|---|---|
| Hinge, adjustable | hayır |
| Fastening type | sıkıştırma |
| Connection type/component | Miscellaneous |
| Flanş kalınlığı min. | 5 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 11 mm |
| Boyut | 5-11mm |
| Surface | Zinc slat |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3432 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Declarations (5)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Dimension L
Dimension B
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
328 1
57
39,5
54,3
57
39,5
5
11
1408011
328 2
67
39,5
54,3
67
39,5
10
19
1408046
Length
Dimension L
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
328 1
Item no.
1408011
Length
57
Width
39,5
Height
54,3
Dimension L
57
Dimension B
39,5
Flanş kalınlığı min.
5
Flanş kalınlığı maks.
11
328 2
Item no.
1408046
Length
67
Width
39,5
Height
54,3
Dimension L
67
Dimension B
39,5
Flanş kalınlığı min.
10
Flanş kalınlığı maks.
19


