Taşıyıcı tespitleme elemanı
Type 339 2
|Item no. 1408534
|EAN 4012195127031



Item no. / Type
1408534 / 339 2
Flanş kalınlığı min.
6 mm
Flanş kalınlığı maks.
34 mm
Smallest selling unit: 5 Pair
5Pair
Pair
Description
Kablo hatların, U tipi kelepçelerin, aydınlatma askı sistemlerin vs. montajı sırasında çelik profillere hızlı tespitleme için (komple bir sistem, 2 taşıyıcı kirişe tespitleme elemanından, istenen uzunluktaki bir adet C profil raydan ve 2 koruma başlığından oluşmaktadır).
Technical data
Technical data
| Hinged | hayır |
|---|---|
| Hinge, adjustable | hayır |
| Fastening type | Bolts |
| Flanş kalınlığı min. | 6 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 34 mm |
| Boyut | 6-34mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,8912 kg CO2e / 2 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
339 2
6
34
1408534
339 2
Item no.
1408534
Flanş kalınlığı min.
6
Flanş kalınlığı maks.
34


