Tilting anchor
Type 453 M6x100 G
|Item no. 3482014
|EAN 4012195310631




Item no. / Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
2 U diski ve 2 altıgen somun, vida dişli saplama ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|
Technical data
| Vida dişi | M6 |
|---|---|
| With washer | evet |
| Kırılma yükü | 0,7 kN |
| Version for | With threaded shaft |
| Delik | 16 mm |
| Delik çapı min. | 16 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M6x100mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1236 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Item no.
453 M6x100 G
100
M6
0,7
16
3482014
456 M5x100 G
100
M5
0,7
13
3482103
458 M4x100 G
100
M4
0,5
13
3482154
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
453 M6x100 G
Item no.
3482014
Length
100
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,7
Delik çapı min.
16
456 M5x100 G
Item no.
3482103
Length
100
Vida dişi
M5
Kırılma yükü
0,7
Delik çapı min.
13
458 M4x100 G
Item no.
3482154
Length
100
Vida dişi
M4
Kırılma yükü
0,5
Delik çapı min.
13


