Tilting anchor
Type 454 M6x100 G
|Item no. 3482030
|EAN 4012195310693




Item no. / Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
1 U rdiski ve 1 altıgen somun, tavan kancası dahil.
Dikkat: Lamba askı sistemleri için, 5 kat daha fazla güvenlik önlemleri gerekmekte.
Dikkat: Lamba askı sistemleri için, 5 kat daha fazla güvenlik önlemleri gerekmekte.
Technical data
Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Dimension L | 100 mm |
Technical data
| Vida dişi | M6 |
|---|---|
| With washer | evet |
| Kırılma yükü | 0,7 kN |
| Version for | With ceiling hook |
| Kanca çapı | 16 mm |
| Delik | 16 mm |
| Delik çapı min. | 16 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M6x100mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1446 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Item no.
454 M6x100 G
100
M6
0,7
16
3482030
455 M5x65 G
65
M5
0,4
13
3482057
455 M5x100 G
100
M5
0,4
13
3482073
457 M4x55 G
55
M4
0,25
13
3482138
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
454 M6x100 G
Item no.
3482030
Length
100
Vida dişi
M6
Kırılma yükü
0,7
Delik çapı min.
16
455 M5x65 G
Item no.
3482057
Length
65
Vida dişi
M5
Kırılma yükü
0,4
Delik çapı min.
13
455 M5x100 G
Item no.
3482073
Length
100
Vida dişi
M5
Kırılma yükü
0,4
Delik çapı min.
13
457 M4x55 G
Item no.
3482138
Length
55
Vida dişi
M4
Kırılma yükü
0,25
Delik çapı min.
13

