Tilting anchor
Type KD 8 100
|Item no. 3482707
|EAN 4012195239475


Item no. / Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Somun ve büyük U diski dahil.
Ön gerilimli beton, içi boş çelik profiller, saclar ve plakalar için genel amaçlı ağır yük tespit elemanı.
Kullanım alanı: Isıtma, havalandırma ve klima sistemleri, soğutma sistemleri, sprinkler tesisatları, borular, kablo kanalları vs.
* Tavan profilinin kalınlığına bağlı.
Ön gerilimli beton, içi boş çelik profiller, saclar ve plakalar için genel amaçlı ağır yük tespit elemanı.
Kullanım alanı: Isıtma, havalandırma ve klima sistemleri, soğutma sistemleri, sprinkler tesisatları, borular, kablo kanalları vs.
* Tavan profilinin kalınlığına bağlı.
Technical data
Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Dimension L | 100 mm |
Technical data
| Vida dişi | M8 |
|---|---|
| With washer | evet |
| Kırılma yükü | 2,4 kN |
| Version for | With threaded shaft |
| Minimum boşluk alan derinliği | 75 mm |
| Delik | 22 mm |
| Delik çapı min. | 22 mm |
| Thread type | Metric |
| Boyut | M8x100mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Vida dişi
Kırılma yükü
Delik çapı min.
Item no.
KD 8 100
100
M8
2,4
22
3482707
KD 10 100
100
M10
2,4
25
3482758
Vida dişi
Delik çapı min.
KD 8 100
Item no.
3482707
Length
100
Vida dişi
M8
Kırılma yükü
2,4
Delik çapı min.
22
KD 10 100
Item no.
3482758
Length
100
Vida dişi
M10
Kırılma yükü
2,4
Delik çapı min.
25
