Twin cable gland, PG thread, light grey
Type 113 PG13.5 LGR
|Item no. 2024136
|EAN 4012195162858



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Koruma sınıfı , sökülebilir polistrol polistrol kapak ve ayrıca polietilen 2 dişli bağlantı çontası ile.
113/13,5: bağlantı dişi Pg 13,5 ile, 6,5-10,5 kablo çapları için 2 yarım rakor Pg 13,5.
113/13,5: bağlantı dişi Pg 13,5 ile, 6,5-10,5 kablo çapları için 2 yarım rakor Pg 13,5.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Vida dişi | Pg 13,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Splittable gland | hayır |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 6,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 10,5 mm |
| Version for | Düz |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | PG13,5 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2269 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
113 PG13.5 LGR
Pg 13,5
2024136
113 PG16 LGR
Pg 16
2024160
Vida dişi
113 PG13.5 LGR
Item no.
2024136
Vida dişi
Pg 13,5
113 PG16 LGR
Item no.
2024160
Vida dişi
Pg 16

