Unperforated cover A4
Type DRLU 200 A4
|Item no. 6052993
|EAN 4012195021155



Item no. / Type
Length
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Unperforated cover for covering cable trays and mesh cable trays.
When using covers outdoors, additional measures against the influence of wind must be taken.
When using covers outdoors, additional measures against the influence of wind must be taken.
Transverse bead from 500 mm width.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 13 mm |
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Kafes kablo kanalı için uygun | yes |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening type | Cover clamp |
| Boyut | 200x3000 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 8,4893 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Instructions and Aid (6)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Plate thickness
Item no.
DRLU 100 A4
3000
100
1
6052991
DRLU 200 A4
3000
200
1
6052993
DRLU 300 A4
3000
300
1
6052994
DRLU 400 A4
3000
400
1
6052995
DRLU 500 A4
3000
500
1,25
6052996
DRLU 600 A4
3000
600
1,25
6052998
Width
Plate thickness
DRLU 100 A4
Item no.
6052991
Length
3000
Width
100
Plate thickness
1
DRLU 200 A4
Item no.
6052993
Length
3000
Width
200
Plate thickness
1
DRLU 300 A4
Item no.
6052994
Length
3000
Width
300
Plate thickness
1
DRLU 400 A4
Item no.
6052995
Length
3000
Width
400
Plate thickness
1
DRLU 500 A4
Item no.
6052996
Length
3000
Width
500
Plate thickness
1,25
DRLU 600 A4
Item no.
6052998
Length
3000
Width
600
Plate thickness
1,25




