UP Plaster compensation ring 12 mm, flush-mounted device box
Type UG 60 PA 12
|Item no. 2003287
|EAN 4012195027911


Item no. / Type
2003287 / UG 60 PA 12
Mounting type
Sıva altı
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Her türlü duvarda kullanılması için ideal sistem. Ürünler, en güncel teknik bilgiler doğrultusunda geliştirilmiştir ve birbirleriyle mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Uygulamalardaki tüm talepleri yerine getirmektedirler ve böylece en kısa zamanda kusursuz tesisat oluşturma işlemlerini mümkün kılmaktadırlar. Bu sistem, birçok aksesuarı kapsamaktadır ve bütün kullanım alanlarında uygulanabilmektedir.
Technical data
Dimensions
| Height | 12 mm |
|---|
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| With bolts | evet |
| Mounting type | Sıva altı |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø60mm, H12mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Red |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Mounting type
Item no.
UG 60 PA 12
Sıva altı
2003287
UG 60 PA 12
Item no.
2003287
Mounting type
Sıva altı
