UP Plaster compensation ring 24 mm, flush-mounted device box
Type UG 60 PA 24
|Item no. 2003295
|EAN 4012195028031


Item no. / Type
2003295 / UG 60 PA 24
Mounting type
Sıva altı
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Sıva içerisinde çok derine monte edilmiş cihaz kutuları ve cihaz bağlantı kutularının üzerine vidalamak için dengeleme halkası, 90 derecelik bir açıyla takıldıklarında birbirleriyle kombineli bir şekilde kullanılabilmektedir, çeşitli tiplerin kombine edilmesi ile dengeleme yüksekliği ayarlanabilir, 2 cihaz/kapak vidası 15 mm ve 2 tespit vidası dahil, koruma sınıfı .
Technical data
Dimensions
| Height | 24 mm |
|---|
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Cihaz vidası mesafesi | 60 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Sealable | hayır |
| With bolts | evet |
| Mounting type | Sıva altı |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø60mm, H24mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Red |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Mounting type
Item no.
UG 60 PA 24
Sıva altı
2003295
UG 60 PA 24
Item no.
2003295
Mounting type
Sıva altı
