Wall penetration
Type OKB WD 25085
|Item no. 7403890
|EAN 4012195862130



Item no. / Type
7403890 / OKB WD 25085
Width
250 mm
Seviye ayarı aralığı min.
0 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Ready-to-mount trunking unit for passing through a wall, consisting of a trunking base with a blind lid. The scope of delivery contains a lid butt seal and a connector.
Technical data
Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 93 mm |
| Dimension h | 85 mm |
Technical data
| Seviye ayarı aralığı min. | 0 mm |
|---|---|
| Asgari zemin yüksekliği | 93 |
| Zemin kaplayıcı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki kapalı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Conta montaj seçeneği | no |
| Üst parçayı alt parçadan ayrı tutma seçenekleri | yes |
| Taban sacı | yes |
| Zemin bakımı | Dry |
| Potansiyel dengelemeli | no |
| Üst parça sökülebilir | yes |
| Geçmeli kapak tespitlemesi | no |
| Montaj deliği kapağı | no |
| Uygun olduğu genleşme derzi | no |
| Çıkıntı var | yes |
| Bağlantı delikli | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki açık döşeme altı kablo kanalı için uygundur | yes |
| Boyut | 250x300x85 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 15,5351 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Seviye ayarı aralığı min.
Item no.
OKB WD 25085
250
0
7403890
OKB WD 25085
Item no.
7403890
Width
250
Seviye ayarı aralığı min.
0

