Zinc-nickel coated steel sleeve, with thread
Type SVM16W DN
|Item no. 2046553
|EAN 4012195781912




Item no. / Type
Vida dişi
for pipe diameter
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 26 mm |
|---|---|
| Dimension L | 26 mm |
| Dimension d | 16 mm |
| Dimension t | 2 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension D | 18,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Vida dişi |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | M16x1,5 |
| Surface | Zinc / nickel coated |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1493 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
for pipe diameter
Item no.
SVM16W DN
M16x1,5
16
2046553
SVM20W DN
M20x1,5
20
2046554
SVM25W DN
M25x1,5
25
2046556
SVM32W DN
M32x1,5
32
2046557
SVM40W DN
M40x1,5
40
2046558
SVM50W DN
M50x1,5
50
2046559
SVM63W DN
M63x1,5
63
2046560
Vida dişi
for pipe diameter
SVM16W DN
Item no.
2046553
Vida dişi
M16x1,5
for pipe diameter
16
SVM20W DN
Item no.
2046554
Vida dişi
M20x1,5
for pipe diameter
20
SVM25W DN
Item no.
2046556
Vida dişi
M25x1,5
for pipe diameter
25
SVM32W DN
Item no.
2046557
Vida dişi
M32x1,5
for pipe diameter
32
SVM40W DN
Item no.
2046558
Vida dişi
M40x1,5
for pipe diameter
40
SVM50W DN
Item no.
2046559
Vida dişi
M50x1,5
for pipe diameter
50
SVM63W DN
Item no.
2046560
Vida dişi
M63x1,5
for pipe diameter
63



