Adhesive clip 2028, light grey
Type 2028 40 LGR
|Item no. 2228904
|EAN 4012195220039




Item no. / Type
2228904 / 2028 40 LGR
Nail length
40 mm
Kablo çapı için min.
14 mm
Kablo çapı için maks.
17 mm
Çivi çapı için
2,0 x 40
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 40 mm |
| Kablo çapı için min. | 14 mm |
| Kablo çapı için maks. | 17 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 x 40 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 14-17mm, L40 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 32 mm |
|---|---|
| Dimension B | 15 mm |
| Dimension H | 17,8 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0111 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2028 40 LGR
40
14
17
2,0 x 40
Light grey; RAL 7035
2228904
2028 40 LGR
Item no.
2228904
Nail length
40
Kablo çapı için min.
14
Kablo çapı için maks.
17
Çivi çapı için
2,0 x 40
Colour
Light grey; RAL 7035

