End cap MS4022
Type MS4022 SK
|Item no. 1124555
|EAN 4012195785316



Item no. / Type
1124555 / MS4022 SK
Version for
Uç başlık
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
CPS 4 ve MS 22 tipi profil ray için koruma başlığı.
Technical data
Dimensions
| Length | 27 mm |
|---|---|
| Width | 44,4 mm |
| Height | 18 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Suitable for profile shapes | C profil |
| Version for | Uç başlık |
| Boyut | 45x18mm |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Pastel orange; RAL 2003 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0253 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Version for
Item no.
MS4022 SK
Uç başlık
1124555
MS4022 SK
Item no.
1124555
Version for
Uç başlık

