ISO nail clip 2011, light grey
Type 2011 35 LGR
|Item no. 2227916
|EAN 4012195218593





Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 11 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 35 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x35 |
| Transparent | hayır |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 11mm, L35 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19 mm |
|---|---|
| Dimension B | 9 mm |
| Dimension H | 14 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0059 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2011 35 LGR
11
35
2,0x35
Light grey; RAL 7035
2227916
2011 45 LGR
11
45
2,0x45
Light grey; RAL 7035
2227924
Nail length
Çivi çapı için
2011 35 LGR
Item no.
2227916
Kablo çapı için
11
Nail length
35
Çivi çapı için
2,0x35
Colour
Light grey; RAL 7035
2011 45 LGR
Item no.
2227924
Kablo çapı için
11
Nail length
45
Çivi çapı için
2,0x45
Colour
Light grey; RAL 7035


