ISO nail clip 2014, white
Type 2014 30 RW
|Item no. 2226103
|EAN 4012195216438



Item no. / Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
ISO nail clip, short design
Technical data
Technical data
| Kablo çapı için | 14 mm |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 30 mm |
| Çivi çapı için | 2,0x30 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 14mm, L30 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 24 mm |
|---|---|
| Dimension B | 11 mm |
| Dimension H | 18 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0097 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için
Nail length
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2014 30 RW
14
30
2,0x30
Pure white; RAL 9010
2226103
2014 40 RW
14
40
2,0x40
Pure white; RAL 9010
2226111
Nail length
Çivi çapı için
2014 30 RW
Item no.
2226103
Kablo çapı için
14
Nail length
30
Çivi çapı için
2,0x30
Colour
Pure white; RAL 9010
2014 40 RW
Item no.
2226111
Kablo çapı için
14
Nail length
40
Çivi çapı için
2,0x40
Colour
Pure white; RAL 9010
