Magic add-on tee 60 A4
Type RAAM 650 A4
|Item no. 6041300
|EAN 4012195878940



Item no. / Type
6041300 / RAAM 650 A4
Width
500 mm
This item is a discontinued product!
You can find the successor product here.
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Add-on tee with quick connector system. For all cable tray types of 60 mm side height.
Technical data
Dimensions
| Width | 500 mm |
|---|---|
| Height | 60 mm |
| Dimension B | 500 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Integrated connector |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1,25 mm |
| NATO hole pattern | no |
| Material thickness, floor plate | 1,25 mm |
| Dönüş elemanı (L tipi bağlantı) | 90° |
| Change of direction | Horizontal |
| Yan parça kalınlığı | 1,25 mm |
| Boyut | 60x500 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Type of connector, cable support system | Click fastening |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
RAAM 650 A4
500
6041300
RAAM 650 A4
Item no.
6041300
Width
500



