Roof conductor holder for tiled roofs, Rd 8
Type 157 F-VA 230 35
|Item no. 5215555
|EAN 4012195784982




Item no. / Type
Length
Uyumluluk
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• Conductor holder from stainless steel (V2A)
• Including drill hole in bottom section for quick installation
• Including drill hole in bottom section for quick installation
Technical data
Dimensions
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Dimension L | 230 mm |
Technical data
| Montaj yüksekliği | 50 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor diameter, max. | 8 |
| Uyumluluk | Rd 8 mm |
| Boyut | 35 mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3994 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Uyumluluk
Item no.
157 F-VA 230 35
230
Rd 8
5215555
157 F-VA 280 35
280
Rd 8
5215582
Length
157 F-VA 230 35
Item no.
5215555
Length
230
Uyumluluk
Rd 8
157 F-VA 280 35
Item no.
5215582
Length
280
Uyumluluk
Rd 8


