T piece 60 A2
Type LT 620 R3 A2
|Item no. 6225250
|EAN 4012196444199



Item no. / Type
Width
Yan parça kalınlığı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
T piece, horizontal, with welded rung for all cable ladder types of 60 mm side height.
Connectors should be ordered separately and in the appropriate quantity.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 60 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 300 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Connector version | Without connectors |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Version of the rungs | Profile unperforated |
| Side rail version | Flat profile |
| Type | Exit symmetrical |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 60x200 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 28,9676 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Yan parça kalınlığı
Item no.
LT 620 R3 A2
200
1,5
6225250
LT 630 R3 A2
300
1,5
6225252
LT 640 R3 A2
400
1,5
6225254
LT 650 R3 A2
500
1,5
6225256
LT 660 R3 A2
600
1,5
6225258
Width
LT 620 R3 A2
Item no.
6225250
Width
200
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 630 R3 A2
Item no.
6225252
Width
300
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 640 R3 A2
Item no.
6225254
Width
400
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 650 R3 A2
Item no.
6225256
Width
500
Yan parça kalınlığı
1,5
LT 660 R3 A2
Item no.
6225258
Width
600
Yan parça kalınlığı
1,5


