Twin cable gland, metric thread, light grey
Type 113 M20 LGR
|Item no. 2024063
|EAN 4012195088639



Item no. / Type
2024063 / 113 M20 LGR
Vida dişi
M 20 x 1,5
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Koruma sınıfı , sökülebilir polistrol polistrol kapak ve ayrıca polietilen 2 dişli bağlantı çontası ile. Dişli bağlantı M20 x 1,5 ile, 6,5-10,5 mm kablo çapları için 2 ikili rakor Pg 13,5.
113/M20: bağlantı dişi M20 x 1,5 ile, 6,5-10,5 kablo çapları için 2 yarım rakor Pg 13,5.
113/M20: bağlantı dişi M20 x 1,5 ile, 6,5-10,5 kablo çapları için 2 yarım rakor Pg 13,5.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Vida dişi | M 20 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Splittable gland | hayır |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 6,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 10,5 mm |
| Version for | Düz |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | M20 |
| Material | Duroplast, Aminoplast Typ 131.5 |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2192 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
113 M20 LGR
M 20 x 1,5
2024063
113 M20 LGR
Item no.
2024063
Vida dişi
M 20 x 1,5

