CML3518 profile rail, slot 17 mm, FS, perforated
Type CML3518P0150FS
|Item no. 1104241
|EAN 4012195038238




Item no. / Type
Length
Width
Height
Material thickness
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Delikli profil ray, 17 mm yarık uzunluğuna sahip hafif hizmet tipi.
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 18 mm |
| Dimension L | 150 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | evet |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | hayır |
| Yarık uzunluğu | 17 mm |
| Material thickness | 1,25 mm |
| Statik değer A | 0,88 cm² |
| Statik değer Iy | 0,41 cm⁴ |
| Statik değer Iz | 1,81 cm⁴ |
| Statik değer Wy | 0,41 cm³ |
| Statik değer Wz | 1,03 cm³ |
| Profile shape | C profil |
| Delik türü | Sırtı delikli |
| Drill hole spacing, centre | 25 mm |
| With perforation | evet |
| Breakable | hayır |
| With toothing | hayır |
| Version for | Tekli profil |
| Boyut | 150x35x18 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2761 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Material thickness
Surface
Material
Item no.
CML3518P0150FS
150
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104241
CML3518P0200FS
200
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104268
CML3518P0300FS
300
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104284
CML3518P0400FS
400
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104292
CML3518P0500FS
500
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104306
CML3518P0600FS
600
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104310
CML3518P0700FS
700
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104315
CML3518P0800FS
800
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104320
CML3518P0900FS
900
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104325
CML3518P1000FS
1000
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104497
CML3518P2000FS
2000
35
18
1,25
Strip galvanized
Steel
1104500
Length
CML3518P0150FS
Item no.
1104241
Length
150
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0200FS
Item no.
1104268
Length
200
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0300FS
Item no.
1104284
Length
300
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0400FS
Item no.
1104292
Length
400
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0500FS
Item no.
1104306
Length
500
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0600FS
Item no.
1104310
Length
600
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0700FS
Item no.
1104315
Length
700
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0800FS
Item no.
1104320
Length
800
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P0900FS
Item no.
1104325
Length
900
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P1000FS
Item no.
1104497
Length
1000
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
CML3518P2000FS
Item no.
1104500
Length
2000
Width
35
Height
18
Material thickness
1,25
Surface
Strip galvanized
Material
Steel






